Montáže

VENTILA vzduchotechnika s.r.o.

Hledáte spolehlivou firmu, která Vám nabídne kompletní služby v oboru vzduchotechniky? Pak jste tu správně. Můžeme Vám nabídnout poradenskou činnost, provedeme pro Vás montáž digestoře či klimatizace, nebo dodáme materiál na stavbu.

 

 

   Montáž vzduchotechniky                                                 Montáž rekuperace

                                        

 

 

       Montáž klimatizace                                                      Montáž digestoře

                                        

 

 

Specializujeme se na tyto služby:

 

  • Nabízíme PORADENSKOU ČINNOST: specialisté v našem týmu vám rádi poskytnou maximální počet informací před zahájením montáže naší firmou, nebo při montáži svépomocí.

 

  • Nabízíme vytvoření PROJEKTU VZDUCHOTECHNIKY: v našem týmu máme projektanta vzduchotechniky, a proto pro nás není těžké vytvořit projekt dle vašeho přání, popřípadě udělat změny podle skutečného provedení stavby.

 

  • Nabízíme MONTÁŽ A SERVIS: náš tým pracuje rychle a odvádí vždy kvalitní práci s ohledem na přání zákazníka. Poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

 

  • Nabízíme JÁDROVÉ VRTÁNÍ: jedná se o naši doplňkovou službu. V průběhu vrtání zachytáváme prachové částice, abychom co nejvíce zamezili vznikajícímu se nepořádku.

 

  • Nabízíme DODÁNÍ MATERIÁLU: naše prodejní pobočky v Praze nám poskytují okamžitý přístup k materiálu potřebnému nejen pro montáže, ale třeba i pro koncové zákazníky.

 

  • Nabízíme MĚŘENÍ A ZAREGULOVÁNÍ PRŮTOKU VZDUCHU: po každé montáži provádíme nezbytná měření a zaregulování průtoku vzduchu, která jsou potřebná ke kolaudaci staveb.

 

 

 

Více informací o montážích:

MONTÁŽ VZDUCHOTECHNIKY

MONTÁŽ REKUPERACE

MONTÁŽ KLIMATIZACE

MONTÁŽ DIGESTOŘE

 

Kontaktujte nás:

Pro zaslání poptávky nebo dotazů e-mailventila@ventila.cz ,

nebo se můžete zastavit na některé z našich prodejen.

 

Prodejna Palmovka:

Světova 1041/9
Praha 8, Libeň
180 00
Telefon: 284 686 050

 

Prodejna Žižkov:

Koněvova 2597/217
Praha 3, Žižkov
130 00
Telefon: 220 518 778