Registrace

Osobní údaje
Hvězdičkou označené údaje jsou povinné.
Pokud máte zájem zaregistrovat firmu, uveďte jméno, příjmení, email a telefon kontaktní osoby. Adresu: ulice, obec, PSČ již zadávejte firemní.

Firemní údaje
Vyplňujte v případě, že se chcete registrovat jako firma či živnostník. Telefon i email vyplňujte jako spojení do firmy. Kontakt na Vás uvádějte do Osobní údaje.
Registrované sídlo firmy
Vyplňte pouze v případě, že se liší od adresy uvedené v Osobních údajích. Na tuto adresu zboží nebude zasíláno, ale bude uvedena na Objednávce a na Fakturách.

Adresa pro zasílání zboží
Pokud chcete zaslat zboží na jinou adresu, než je uvedeno v osobních údajích, vyplňte následující formulář.
Přihlašovací údaje
Při vyplňování přihlašovacích údajů nepoužívejte háčky, čárky a mezery.
Ochrana proti spamu

Ventilátory pro každého

 

Nabízíme široký sortiment produktů a příslušenství značky Helios, Cata, Maico, Vortice, Vents a mnohé další. Své uplatnění naše produkty naleznou v domácnostech, administrativních či firemních komplexech a také v průmyslu. Ve svých domácnostech můžete využít produkty ze sekcí

ventilátory do koupelny

ventilátory do potrubí

nástěnné ventilátory

 

pro odvětrání koupelny, kuchyně či garáže. Pro průmysl jsou určeny střešní ventilátory, kanálové ventilátory, potrubní ventilátory a taky ventilátory pro speciální použití a do výbušného prostředí.

 

K ventilátorům můžete zakoupit kompletní příslušenství od regulátorů otáček, zpětné klapky, potrubí až po

větrací mřížky

 

E-shop ventila-ventilatory je navržen tak, aby Vám poskytl nejvyšší komfort u výběru správného ventilátoru. K usnadnění nákupu navštivte naši poradnu nebo volejte odborně vyškoleného prodejce. Ventilátory můžete také zakoupit v kamenné prodejně na Praze 8.
Těšíme se na Vás!

 

 

Nakupujte z pohodlí domova

Prodavač na prodejně Vám rád zboží ukáže přes web kameru a pomůže s objednávkou.

Volat vzduchotechniku

Po - Pá 8:00 - 16:30

Pro zahájení videohovoru klikněte na obrázek výše

 

Tepelná izolace potrubí

Samolepící TEPELNÁ IZOLACE POTRUBÍ a odboček. Snižuje kondenzaci (orosení) potrubí. Zajišťuje stálost teplého vzduchu v potrubí. Nejčastější využití TEPELNÉ IZOLACE POTRUBÍ je při přechodu potrubí z teplého prostředí do chladného. Další velmi časté využití je jako tepelně izolované POTRUBÍ K REKUPERACI.

VENTILÁTORY

Pokud hledáte opravdu kvalitní, tichý a výkonný ventilátor do koupelny a na wc s naprosto dokonalým designem, máte pouze jednu volbu - VENTILÁTOR Helios.

Axiální ventilátory MiniVent M1 a radiální ventilátory ELS.

 

Ventilátory - více informací:

 

 

slide
VENTILÁTORY

Pokud hledáte opravdu kvalitní, tichý a výkonný ventilátor do koupelny a na wc s naprosto dokonalým designem, máte pouze jednu volbu - VENTILÁTOR Helios.

Axiální ventilátory MiniVent M1 a radiální ventilátory ELS.

 

Ventilátory - více informací:

 

 

slide
EET-povinnost prodejce

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.